top of page

"Towarzyszę Klientom w ich drodze do Sukcesu,
odkrywając Potencjał, wspierając Rozwój oraz wzmacniając Poczucie Mocy."

Agnieszka Kułakowska

psycholog, coach, 
certyfikowany terapeuta TSR
oraz praktyk
 ACT
terapeuta EEG-Biofeedback,
trener EFT, hipnoterapeuta 

Agnieszka & Rafał 17_edited.jpg

M

Moja historia prowadząca do tego miejsca jest dość długa i wcale nie taka oczywista :)

Złożonością ludzkiej natury fascynowałam się od dziecka, ale moja wrażliwość i to co oferowała psychologia akademicka w latach 90-tych ubiegłego wieku spowodowały, że po maturze zdecydowałam się na nowatorskie ówcześnie studia z zakresu zarzadzania zasobami ludzkimi. 
Później rozpoczął się ponad dwudziestoletni okres funkcjonowania w strukturach służb mundurowych, w trakcie którego ukończyłam studia z zarządzania strategicznego w biznesie. Jednak, jak to mówią "co się odwlecze, to nie uciecze". Moja miłość do psychologii coraz głośniej zaczęła domagać się uważności i ku swej radości i spełnieniu ukończyłam studia w zakresie Psychologii Rozwoju i Coachingu, a następnie poszerzyłam swe kompetencje o podyplomowe studia w zakresie diagnostyki psychologicznej i psychologii transportu.. Początkowo swą wiedze wykorzystywałam głównie w służbie i w trakcie badań kierowców. Przygoda z mundurem już się jednak zakończyła, za to podróż w świat ludzkich serc i umysłów cudownie się rozwija.

Fascynuje mnie człowiek, z bogactwem swoich zasobów i doświadczeń.  Każde spotkanie traktuję jak zaproszenie
do wspólnej podróży, w której czasem poszukuje się celu, czasem odkrywa nowe zakątki a czasami skupia głównie na przyrządach do nawigacji. Centrum stanowi tu konkretna Osoba i Jej potrzeby. 
Zarówno w pracy diagnostycznej, jak i pomocowej, skupiam się na indywidualnym podejściu do klienta, opartym na szacunku, dyskrecji i współpracy. Pracuję z osobami dorosłymi i nastolatkami.
 

Obszarami, w których posiadam najwięcej doświadczenia są lęki, trudności w sferze radzenia sobie ze stresem i emocjami, relacjami i komunikacją, a także budowanie poczucia własnej wartości oraz ogólnie pojętego dobrostanu psychicznego. Wspieram również osoby dotknięte wypaleniem zawodowym oraz szukające wsparcia w obszarze biznesowym.  Wykorzystuję również narzędzia pracy z podświadomością, takie jak hipnoza i Techniki Emocjonalnej Wolności.

Prywatnie jestem  mamą dwójki fascynujących nastolatków, poszukującą balansu w ogrodzie,, lesie, pracowni ceramicznej i towarzystwie ukochanych psiaków.

logo pełne bez tła z.png

Pracownia Rozwoju EVOLUO powstała we wrześniu 2019 roku. Została stworzona dosłownie, od podstaw - moimi rękoma i sercem. Ewaluowała razem ze mną, początkowo oferując głównie poradnictwo psychologiczne i psychoedukację, a także  terapię w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach oraz ACT,  terapię eeg-biofeedback, wsparcie logopedyczne, , szkolenia oraz diagnozę psychologiczną i badania na rzecz psychologii transportu i medycyny pracy.
Z czasem, w mym serduchu, umyśle i gabinecie coraz śmielej rozgaszczała się praca z ciałem (w tym psychosomatyka i Totalna Biologia) i podświadomością  (EFT i Hipnoza). Doświadczenie zawodowe i terapeutyczne coraz mocniej ukazuje mi nierozłączną jedność ciała i psychiki.

 

Współpracuję z uczelniami i instytucjami propagującymi profilaktykę zdrowia psychicznego.

 

​Zapraszamy Państwa do siedziby Pracowni w Rybniku, gdzie na każdego Klienta czeka pyszna kawa, herbata lub lemoniada 🙂 Dysponuję własnym parkingiem.

 

Prowadzę również konsultacje online, których termin można zarezerwować w zakładce "REZERWACJE"

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą szkoleń online i dostępnych materiałów.

bottom of page